اخبار

وبینار تروما، ویژه پزشکان سراسر کشور برگزار می شود

به منظور ارائه آخرین دستاوردهای علمی، در خصوص مدیریت انواع تروما، وبینار آموزشی تشخیص و درمان ترومای ناحیه مغزی و ستون فقرات در روز پنجشنبه 25 آذرماه سال جاری، از سوی معاونت آموزشی سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌ شود.

به گزارش خبرنگار اداره کل روابط عمومی، دکتر محمدرضا عزیزی، مدیر آموزش سازمان نظام پزشکی در خصوص اهداف برگزاری این وبینارآموزشی بیان کرد:  این وبینار در راستای عمل به وظایف سازمان نظام پزشکی در برگزاری دوره‌های آموزشی جهت ارائه آخرین دستاوردهای علم پزشکی در زمینه تشخیص و درمان تروما های ناحیه مغز و ستون فقرات برگزار می‌شود که دارای 2 امتیاز بازآموزی بوده و گروه‌های هدف شامل متخصصین بیماری های مغز و اعصاب، جراحی مغز و اعصاب و پزشکان عمومی هستند.

وی در خصوص محورهای مورد بحث در این وبینار اظهار کرد: تشخیص و درمان ترومای سر و ستون فقرات، از جمله عمده موضوعاتی است که در این وبینار مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

گفتنی است علاقه مندان جهت شرکت در این وبینار می توانند به آدرس: https://learn.irimc.org/course/26066
مراجعه نمایند.

نمایش بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا