دسته‌بندی نشده

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد:

تایید 24 پرونده دیگر از شهدای والامقام مدافع سلامت

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید امور ایثارگران گفت: امروز در جلسه هشتم کمیته ملی تعیین مصادیق و امتیازات شهید خدمت، تصمیمات بسیار خوبی گرفته شد. پرونده 24 عزیز گرانقدر مدافع سلامت که مظلومانه به شهادت رسیدند، با دقت تمام مطرح و تایید شد بنابراین تا کنون پرونده 168 مدافع سلامت، از مصادیق شهدای گرانقدر شناخته شده است.

مهندس سعید اوحدی در گفتگو با خبرنگار وبدا، اظهار داشت: پرونده 168 شهید والامقام مدافع سلامت به بنیاد شهید و امور ایثارگران ارسال شده و توفیق و افتخار بسیار بزرگی برای ما است که در خدمت خانواده های این شهدای عزیز باشیم. همچنین 64 پرونده دیگر در کمیته ملی مطرح شد که به دلیل نقص مدارک، باید به استانها برگردد و دقت داشته باشیم که حق الناس است.
وی افزود: امروز یک تصمیم بسیار خوب گرفته شد که یک کمیسیون تجدید نظر در کمیته ملی تشکیل شود که اولا وقتی پرونده هایی که دارای نقص است و به استانها اعلام می شود، تکمیل شود و اگر مواردی بود که برخی از این عزیزان با ابتلا به کووید19 جان خودشان را از دست داده اند و به هر علتی در دانشگاه های علوم پزشکی یا کمیته های مجموعه تعیین مصادیق شهدای خدمت، پرونده آنها به تایید یا تصویب نرسید، حق اعتراض داشته باشند و در کمیسیون تجدید نظر بتوانند اعتراض خودشان را اعلام کنند تا این کمیسیون در مدتی مشخص، تصمیم گیری کند.
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: تا کنون کمیته های فرعی کمیته ملی تعیین مصادیق و امتیازات شهید خدمت و جلسات فراوانی در دانشگاه های علوم پزشکی در این زمینه برگزار و پرونده های شهدای والامقام مدافع سلامت بررسی شده است. از تمامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور تشکر می کنم که زحمات زیادی در بیش از یک سال گذشته، کشیدند و کادر بهداشتی و درمانی نیز برای مقابله با ویروس منحوس کرونا از همه چیز خودشان گذشتند.
مهندس اوحدی یادآور شد: متاسفانه از زمان شیوع کرونا تا کنون، سرمایه های بسیار بزرگی از نیروی انسانی را در حوزه سلامت از دست داده ایم. پزشکان و کادر درمان، جزو سرمایه های ملی هستند، جان خودشان را برای مراقبت از مردم، در طَبق اخلاص گذاشتند. وقتی به خانواده شهدای گرانقدر مدافع سلامت سرکشی می کنیم و توفیق داریم که به خدمت آنها برسیم، آنها یک خواسته دارند؛ اینکه شهدای مدافع سلامت خواستند که مردم پروتکل ها را رعایت کنند و باید با عزم ملی با این بیماری مقابله کنیم./

 

نمایش بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا